Jutri ne gremo domov praznih rok

Vse nam namreč pridno raste. Mundilfarijeva ekipa redno izdatno zaliva (ob petkih pa tudi mladi nadebudneži), tako da vročina naši zelenjavici ne pride do živega. Niti glavnata solata še nima namena iti v cvet, kar čaka, da jo poberemo in pojemo za večerjo. Čakajo nas tudi kumare, paradižniki in paprike. Paradižniki so celo tako pridni, da jih bomo morali ponovno privezovati in jim odstranjevati zalistnike, da se nam preveč ne razrasejo in polomijo. Malo bomo tudi opleli, preverili, če naš super napis še stoji in ocenili učinkovitost naših strašil.

Če torej ne bo nevihte, se dobimo na vrtičku ob 18h (prestavljamo za eno uro, saj je te dni ob 17h še prevroče) – in veselo na delo! Prijave so še mogoče, tako da le pogumno pišite na mail neza.kozak@mundilfari.si in svojim otrokom zagotovite kvalitetno preživljanje prostega časa – če le trenutno ne poležavajo na plaži;)

DSC_1643

DSC_1642

DSC_1641

DSC_1640

DSC_1639

DSC_1638

DSC_1637

DSC_1636

DSC_1635

DSC_1644